Strony internetowe - Lębork Łeba

Profesjonalne strony internetowe dla biznesu

e-mail: kontakt(at)mernet.pl    tel.: 604 607 996

Plantacja choinek

Jak choinka stanie w Twoim domu podczas Świąt Bożego Narodzenia? Sztuczna, czy tradycyjna? Jeżeli zdecydujesz się na prawdziwe drzewko, to być może pochodzić ono będzie z plantacji w Wilkowie Nowowiejskim.

Czytaj więcej: Plantacja choinek

Kamera sportowa Manta MM336 PRO data i godzina

Napotkany problem dotyczy ustawienia daty i godziny w kamerze sportowej Manta MM336 PRO. Menu urządzenia na początku sprawiało pewne problemy z wyszukaniem odpoiwednich opcji. Po kilku minutach udało się dotrzeć do części menu oznaczonej kołem zębatym oraz wyświetlić ekran ustawień data/godzina. Niestety, zgodnie z tym, co wcześniej pisano na róznych formach można podświetlać dzień, miesiąc, rok itd... ale nie można zmienić ustawionych wartości. Jedyna możliwa zmiana w tej częsci menu, to zmiana formatu daty. Na forum producenta, jeden z użytkowników zadał juz pytanie dotyczące ustawienia daty i godziny, ale pytanie pozostało bez odpowiedzi.

Czytaj więcej: Kamera sportowa Manta MM336 PRO data i godzina

magic_quotes_gpc na whshost

Magic quotes on whshost.plNapotkany problem: Przy instalacji Joomli 3.0 na serwerze whshost widzimy komunikat: "Aby Joomla! w tej wersji działał poprawnie, na Twoim serwerze nalezy wyłączyć magic_quotes_gpc".

 

Czytaj więcej: magic_quotes_gpc na whshost

Domki nad jeziorem w Załakowie

Ośrodek Na Gwizdówce, mieszczący się w Załakowie rozszerza działalność. Ośrodek znany sprzed lat, jako ośrodek wczasowy Kolso PKP, wzbogaca swoją działalność o  możliwość wynajęcia noclegów nad jeziorem Święte w Załakowie. Do dyspozycji gości oddane zostają pokoje hotelowe oraz domki letniskowe. W przypadku domku istnieje możliwość wynajmu lub zakupu domku na własność. 

Zmiany w algorytmach pozycjonowania Google

Według informacji podanych przez Google, wprowadzone przez nich zmiany w algorytmach pozycjonowania zmierzają w kierunku preferowania stron pryjaznych dla urządzeń mobilnych. Test swojej strony możecie Państwo przeprowadzić w narzędziach dla webmastera. W razie negatywnego wyniku testu zachęcamy do kontaktu i ustalenia warunków dostosowania strony dla urządzeń mobilnych. Cenę usługi  możemy podać po wykonaniu analizy strony.

Czytaj więcej: Zmiany w algorytmach pozycjonowania Google

Nowa strona - Ubezpieczenia Lębork

Nowa strona Ubezpieczenia Lębork B&Ł Labuda ujrzała światło dzienne. Rozpoczynamy proces pozycjonowania witryny w wyszukiwarkach internetowych. W styczniu nową wersję strony uruchomiliśmy dla zaprzyjaznionej firmy Meble na wymiar Marcin Stenka z Lęborka.

Dlaczego system zwalnia? Takie tam o reinstalacji Windows 7

Jak wiadomo każdy system prędzej, czy później będzie wymagać interwencji ze strony serwisowej. O ile po instalacji Windows chodzi szybko, to z czasem obserwujemy systematyczny spadek wydajności. Ponadto, podczas korzystania z Internetu i instalacji różnych aplikacji w systemie robi się olbrzymi bałagan, gdyż często użytkownicy nie zwracają uwagi na to, jakie dodatki instalują się w naszym systemie wraz z instalowanymi programami. 

Czytaj więcej: Dlaczego system zwalnia? Takie tam o reinstalacji Windows 7

Rekomendacja dla "sieciowca"

Z przyjemnością polecam stronkę człowieka, dla którego sieci komputerowe kryją zdecydowanie mniej tajemnic niż dla wielu fachowców. http://purschel.eu

Udostępnij na Facebooku w Joomla

Dzisiejsza porada dotyczy umieszczenia przycisku udostępnij na Facebooku w artykułach w Joomla. 

W celu  przygotowania przycisku logujemy się na Facebooku, następnie przechodzimy na stronę https://developers.facebook.com/docs/plugins/share-button/

Czytaj więcej: Udostępnij na Facebooku w Joomla

Dziennik Lekcyjny w przeglądarce Chrome

W poniższym artukule znajdują się wskazówki dotyczące instalcji Dziennika Lekcyjnego w przeglądarce Chrome. Wskazówka może być szczególnie przydatna dla użytkowników Windows 8.1, którzy nie mają możliwości pracy na IE10.

Czytaj więcej: Dziennik Lekcyjny w przeglądarce Chrome